top of page
logo_bez textu.jpg

Svatební balíček Exclusive

Balíček, který je maximální možnou variantou v naší nabídce. Focení a video všem párům vřele doporučujeme, jelikož fotografie a video jsou většinou to jediné, co Vám po svatbě zůstane. Momenty plné emocí, radosti, štěstí a lásky, ale také společné chvíle během párového focení, díky kterým se můžete vracet zpátky v čase ke svému dokonalému dni. Tento balíček je určený těm, kteří chtějí mít zachycený opravdu každičký okamžik a přejí si mít ucelenou vzpomínku na svůj svatební den od příprav nevěsty a ženicha, přes příjezd hostů, obřad, společné fotky s rodinou a přáteli, tradice, tanec, hostinu až po zábavu. Vzhledem přítomnosti fotografa a kameramana jsou zachyceny ty nejdůležitější okamžiky, díky kterým si budete připomínat váš svatební den znovu a znovu
 

DSC00622.jpg

01

Den začíná přípravami nevěsty a ženicha

Vždy se na osobní schůzce ptáme nevěsty a ženicha, zda si budou přát mít nafocené a natočené přípravy. Pokud ano, pak společně přijíždíme většinou nejdříve k ženichovi a poté k nevěstě. Zachytíme průběh příprav,  jednotlivé detaily - šaty, prstýnky, květiny, společné chvíle s rodinou, příjezd přátel a hostů, přípitky, oblékání do šatů, líčení, úpravy účesu, zdobení aut a případné předání nevěsty ženichovi.
 

02

Svatební obřad

Tou nejdůležitější částí celého dne je bezesporu obřad. Nastává chvíle, kdy se jeden druhému odevzdáte. Nejen pro maminky, ale i pro tatínky a další svatebčany velmi emotivní moment. Nastává chvíle, kdy vyslovíte své Ano, vyměníte si prstýnky a ztvrdíte slib novomanželským polibkem. Následují gratulace a průchod špalírem.
Po obřadu nesmí chybět fotografie všech zúčastněných a případně skupinek lidí, kteří se již na hostinu nechystají.

 

1 (171).JPG
DSC05055.jpg

03

Tradice a hostina

Tradice jako rozbití talíře, přenos nevěsty ženichem přes práh, řeč otců, svědků nevěsty a ženicha, přípitek, společná polévka, nakrojení dortu, házení kytice a první tanec. To jsou tradice, které nesmí chybět na žádné svatbě a které nám nesmí za žádnou cenu uniknout. S páry vždy před svatbou na osobní schůzce probereme, jaké tradice a překvapení plánují mít, abychom měli jasnou představu o průběhu dne a nic nás tak nepřekvapilo. 
 

04

Párové focení

Přichází řada na párové focení. První chvíle od samého začátku dne, kdy jste konečně jen vy dva a nikdo jiný. Konečně máte možnost si užít společné chvilky, jít ruku v ruce, naposledy si vyzkoušet kroky na první tanec, vyměnit si pár polibků, vyzkoušet záklon, společně se smát, zažít momenty romantiky a užívat si toho, že jste konečně svoji. Nebojte se, během focení a točení videa vám budeme dávat drobné návody, nenecháme vás v tom samotné. Chceme, abyste si celý průběh užívali jako kdybychom tam nebyli. Jen díky tomu dokážeme vyfotit/natočit vaše spontánní reakce, chvilky štěstí, radosti a lásky. Nebudeme vás nutit do ničeho, do čeho se vám nechce a nebudeme vás zdržovat zbytečně dlouho, protože víme, že společný čas na svatbě s rodinou a přáteli je pro vás důležitý. Chceme, aby pro vás bylo vše maximálně přirozené a příjemné. Proto se již na předsvatební schůzce domluvíme, kolik času chcete párovému focení/točení obětovat, ale zpravidla nefotíme/netočíme déle než 60 minut. Věříme, že i ti z vás, kteří focení nemají rádi si ho nakonec s námi užijí a budou na něj vzpomínat s úsměvem. 
 

1 (468).jpg

05

První tanec a hod kyticí

První tanec je dalším ze stěžejních bodů celé svatby a my se na tuto chvíli moc těšíme, jelikož od tohoto momentu začíná zábava v plném proudu. Proto s prvním tancem nečekejte moc dlouho ať protancujete minimálně dvoje střevíce. Momentky, které z těchto chvil vzniknou, budou chloubou Vašeho alba a videa. 
Hod kyticí pomalu mizí ze scény a tuto tradici nahrazuje omotávání kytice stuhami. Proč je tato varianta aktuálně žádanější, než samotný hod kyticí a proč ji nevěstám doporučujeme? Při samotném hodu kyticí se zúčastní vždy jen určitá skupinka skutečně vdavekchtivých dam a ostatní slečny postávají bokem. U omotávání kytice je do poslední chvíle překvapení, která ze zúčastněných slečen nakonec kytici získá. A jak takové omotávání probíhá? Každá z neprovdaných slečen si namotá svou stuhu na kytici. Kytici natažením stuh proti sobě vypnou nad hlavu nevěsty. Ta má zavázané či zakryté oči. Jednou rukou přidržuje kytici a do druhé ruky dostane nůžky kterými namátkově stříhá stuhy, a to je přesně ta část, kterou u focení a točení videa milujeme. Najednou všechny slečny ožijí, přihlížející fandí, nebo se modlí, aby zrovna jeho přítelkyně květinu nevyhrála. Z těchto momentů vznikají vždy zajímavé fotografie a video PLNÉ RIVALITY, SOUPEŘIVOSTI A SMÍCHU. Proto tuto variantu vřele DOPORUČUJEME všem nevěstám MÍSTO KLASICKÉHO HODU KYTICÍ.

 

1 (919).jpg

06

Fotky s rodinou a přáteli

Fotografie s rodinou a přáteli je možné nafotit takřka kdykoliv během svatebního dne to samé platí u točení videa. Ideální je však doba v podvečer, kdy už je slunce níže, jelikož se při pohledu do fotoaparátu nemračíme a fotografie a video není přepálené, jak by tomu mohlo být v pravé poledne. I v pravé poledne je možné fotit, či točit, ideální jsou stinná místa. Ať už máte zájem o klasickou skupinkovou fotografii, akční, veselou, v pohybu či připíjející, rádi vám splníme vaše přání a představy. Máme rádi, když jsou páry kreativní, zábavné a nebojí se se svými přáteli a rodinou před námi uvolnit. 
Pokud skupinkové fotografie nejsou vaším šálkem kávy, doporučujeme alespoň fotografie s rodinou, svědky a nejbližšími. Během celého dne jsme vám plně k dispozici, tudíž můžete využít spontánních chvil s přáteli namísto vyhrazeného času a místa pro skupinové focení nebo točení videa.
 

1 (349).JPG
DSC05965.jpg

07

Večerní zábava a hry

Máte připravené nějaké hry během dne, nebo navečer? Hry jsou určitým zpestřením celého svatebního dne, za nás můžeme vřele doporučit. Takové osahávání pánských pozadí a hledání svého pravého mezi vícero zúčastněnými muži na svatbě je určitě velká zábava, nejen pro nevěstu, ale i pro přihlížející svatebčany. To samé může muž poznávat svou nevěstu podle střevíčku. Novomanželský kvíz je taková svatební klasika, která nikdy neomrzí a prověří, jak dobře se vzájemně znáte. Her na internetu naleznete určitě hodně, jen je třeba si vybrat ty, které dobře zapadnou mezi vaši partu přátel a nezkazí atmosféru večera. Tak tomu může být například u hry „Svatební kočár“. Každý ho asi někdy na svatbě zažil a je to opravdu zrádná hra, a to z důvodu pití alkoholu za každou chybu. Rozptýlení v podobě her a tance určitě na svatbu neodmyslitelně patří. Tyto hry vítáme, jelikož během nich zachytíme spousty úžasných momentů. Méně je někdy více, proto je dobré mít „v rukávu“ pár her pro případ vyplnění dlouhých chvilek, ale vše uzpůsobit průběhu svatebního dne a zbytečně nenarušovat rozjetou zábavu. Tak jako tak, doporučujeme mít někoho, kdo je zorganizuje, aby břímě neleželo na vás.
 

logo_bez textu.jpg

Objednat svatební focení a video

Napište nám do zprávy a rezervujte si svatební balíček Exclusive

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Pokud Vám odpověď od nás nedorazila zkontrolujte si prosím složku

SPAM ve svém e-mailu.

Děkujeme a přejeme krásný den.

kontakt balíček Maxi
bottom of page