Search

Jak zklidnit své nervy ještě před obřadem?

Svatba je velmi krásný den, ale i velmi psychicky náročný pro některé nevěsty, ale i ženichy.

Každý svatební den začíná přípravami a tak trochu ranním shonem, který ke svatbám neodmyslitelně patří a bez něho by to prostě nebyla ta správná svatba.

Nicméně to vše ovlivňuje nevěsty a ženichovo psychiku nehledě na nervozitu před samotným obřadem, aby vyšlo počasí, dorazili všichni přátelé a rodina, nezničily se šaty, nebo se něčím nepolily, dorazil včas oddávající atd.


Máme pro vás typ, jak nervozitu před obřadem snížit na minimum a ještě zažít moment, který se vám zaručeně vryje do paměti.


Zkuste si naplánovat se svým vyvoleným/vyvolenou tajné setkání na konkrétním místě o kterém budete vědět jen vy dva, fotograf a kameraman, popřípadě svědkové. Ženich samozřejmě na tomto místě bude čekat s předstihem s kyticí a poprvé spatří svou vyvolenou plně nachystanou ve svatebních šatech, krásně nalíčenou a učesanou. Nejdříve by však měla spatřit nevěsta ženicha, která kráčí směrem němu. Ten čeká s kyticí v náručí otočený zády k nevěstě, aby ji neviděl a otáčí se až když je nevěsta v bezprostřední blízkosti. To celé umocní prožitek z prvního vzájemného pohledu na sebe. Jedná se o moment, kde jste jen vy dva a lidé, kteří mohou tento moment zachytit a vy tak máte jedinečnou chvíli být společně bok po boku, ještě před samotným obřadem, užít si poslední chvilky přes oddáním a shodit tak ze sebe stres a nervozitu, která ve vás probíhá a to nerušeně od všech ostatních.


Inspirovat se můžete svatbou Jakuba a Miriam, jak může takové setkání uprostřed lesa vypadat.

21 views0 comments