top of page
logo_bez textu.jpg

Svatební balíček Mini

Plánujete menší svatbu nebo si přejete zachytit pouze okamžiky obřadu, párové a skupinové focení a pak už se chcete jen bavit bez přítomnosti fotografa?

Pak je tento balíček ten pravý pro vás. 

Balíček mini zahrnuje 3–4hodinové focení, od obřadu, přes hostinu po párové a skupinové focení.

DSC01709.jpg

01

Svatební obřad

Tou nejdůležitější částí celého dne je bezesporu obřad. Nastává chvíle, kdy se jeden druhému odevzdáte. Nejen pro maminky, ale i pro tatínky a další svatebčany velmi emotivní moment. Nastává chvíle, kdy vyslovíte své Ano, vyměníte si prstýnky a ztvrdíte slib novomanželským polibkem. Následují gratulace a průchod špalírem.
Po obřadu nesmí chybět fotografie všech zúčastněných a případně skupinek lidí, kteří se již na hostinu nechystají.

 

02

Skupinové foto, fotky s rodinou a přáteli

Fotografie s rodinou a přáteli je možné nafotit takřka kdykoliv během svatebního dne. Ideální je však doba v podvečer, kdy už je slunce níže, jelikož se při pohledu do fotoaparátu nemračíme a fotografie nejsou přepálené, jak by tomu mohlo být v pravé poledne. I v pravé poledne je možné fotit, ideální jsou stinná místa. Ať už máte zájem o klasickou skupinkovou fotografii, akční, veselou, v pohybu či připíjející, rádi vám splníme vaše přání a představy. Máme rádi, když jsou páry kreativní, zábavné a nebojí se se svými přáteli a rodinou před námi uvolnit. 
Pokud skupinkové fotografie nejsou vaším šálkem kávy, doporučujeme alespoň fotografie s rodinou, svědky a nejbližšími. Během celého dne jsme vám plně k dispozici, tudíž můžete využít spontánních fotografií s přáteli namísto vyhrazeného času a místa pro skupinové focení.

 

IMG04126.jpg

Přichází řada na párové focení. První chvíle od samého začátku dne, kdy jste konečně jen vy dva a nikdo jiný. Konečně máte možnost si užít společné chvilky, jít ruku v ruce, naposledy si vyzkoušet kroky na první tanec, vyměnit si pár polibků, vyzkoušet záklon, společně se smát, zažít momenty romantiky a užívat si toho, že jste konečně svoji. Nebojte se, během focení vám budeme dávat drobné návody, nenecháme vás v tom samotné. Chceme, abyste si focení užívali jako kdybychom tam nebyli. Jen díky tomu dokážeme vyfotit vaše spontánní reakce, chvilky štěstí, radosti a lásky. Nebudeme vás nutit do ničeho, do čeho se vám nechce a nebudeme vás zdržovat focením zbytečně dlouho, protože víme, že společný čas na svatbě s rodinou a přáteli je pro vás důležitý. Chceme, aby pro vás bylo focení maximálně přirozené a příjemné. Proto se již na předsvatební schůzce domluvíme, kolik času chcete párovému focení obětovat, ale zpravidla nefotíme déle než 45-60 minut. Věříme, že i ti z vás, kteří focení nemají rádi si ho nakonec s námi užijí a budou na něj vzpomínat s úsměvem. 
 

IMG04506.jpg

03

Párové foto

04

Hostina a tradice

Tradice jako rozbití talíře, přenos nevěsty ženichem přes práh, řeč otců, svědků nevěsty a ženicha, přípitek, společná polévka, nakrojení dortu, házení kytice a první tanec. To jsou tradice, které nesmí chybět na žádné svatbě a které nám fotografům nesmí za žádnou cenu uniknout. S páry vždy před svatbou na osobní schůzce probereme, jaké tradice a překvapení plánují mít, abychom měli jasnou představu o průběhu dne a nic nás tak nepřekvapilo. 
 

IMG03522.jpg
bottom of page