top of page
logo_bez textu.jpg

Svatební Fotokoutek

Hledáte svatební fotokoutek na vaši svatbu? Pak jistě rádi využijete služeb naší dřevěné bedýnky s obsluhou. A co služba fotokoutku zahrnuje?
Plno rekvizit a tisk fotek v rozměru 10x15 cm přímo na místě, které vám hosté mohou lepit do fotoknihy nebo si mohou fotografii odnést, jako památku z vaší svatby.

Svatba Jirka a Zuza (754 of 899).jpg

01

Jak si mohu fotokoutek objednat a co je jeho součastí?

Fotokoutek je možné objednat pouze jako doplňkovou službu ke svatebnímu focení a to konkrétně k balíčkům Medium, Maxi a Exclusive.
Fotokoutek je služba, kterou svatebním párům nabízíme navíc, jelikož víme, že je důležité mít co nejvíce vzpomínek na jeden z nejkrásnějších dnů ve vašem životě.
Fotobudka je plně automatizována a mohou si ji tak ovládat svatebčané sami. Fotobudka je po celou dobu trvání služby svatebního focení (balíčku Medium 6-8 hod., nebo Maxi/exclusive 12hod.) k dispozici vám i vašim hostům.
Počet fotografií je možné zvolit v množství 200 ks nebo 400 ks tištěných fotek, pokud byste tento počet vyčerpali je možné fotografie přikoupit. 
Fotopozadí, či plátno součástí fotokoutku není a s sebou ho nevozíme, vždy využijeme pěkného prostředí v místě konání svatby.

02

Jak to celé probíhá?

Dle zvolené varianty svatebního focení Medium, Maxi a Exclusive se dostavíme na místo, kde se vaše svatba bude konat, fotokoutek připravíme a zprovozníme.
Od vás budeme potřebovat jediné, aby byl na místě připravený stůl, na který rozprostřeme rekvizity pro hosty, natažený kabel s přípojkou k elektřině a přístřešek v případě, že by začalo pršet. Pokud by nebyla možnost přístřešku (většího deštníku, altánku, stodoly) prosíme o určení místa pro fotobudku v prostorách budovy, kde bude svatba probíhat.
Svatebčané mohou využívat k focení různé vtipné rekvizity a cedulky s legračními popisky a odnést si tak fotografii, jako památku z vaší svatby. To je věc, kterou hosté určitě ocení a na kterou budou rádi vzpomínat a pobaví se u ní.
Fotokoutek je funkční po dobu přítomnosti fotografů na svatbě nebo do vyčerpání tištěných fotografií, dle zvoleného balíčku.

 

Svatba Jirka a Zuza (174 of 899).jpg
Svatba Vašek a Simča (674 of 771)_edited

03

Proč využít služeb fotokoutku místo půjčeného instaxu?

Instax, nebo fotokoutek na svatbě mají jasné poselství a to takové, že mají být vzpomínkou na svatební den nejen pro nevěstu a ženicha, ale také pro svatebčany. 
Tyto vzpomínky pak svatebčané lepí se vzkazem do fotoknihy, která je pro hosty připravená a předem určená, případně si mohou nechat fotografii vytisknout ve více kusech a odnést si ji domů.
Jak to ale v praxi opravdu probíhá, pokud se o pořízení těchto fotografií nestará konkrétní osoba? 
Když u instaxu pomineme to, že náplně do něj jsou velmi drahé a fotky malé s nízkou kvalitou, ze kterých někdy nejde ani rozeznat o koho se jedná, většinou se ho ujme nejvíce akční osoba ze svatby, to je ta lepší varianta, tou horší variantou je, pokud se ho ujme osoba, která s instaxem neumí zacházet. To že se vám na instax tato osoba vyfotí nejméně 10x samotná nebo s její oblíbenou partou je naprosto běžná věc a asi vás to nebude moc trápit, ale co je horší, že už se nedostane na ostatní, jelikož mohou dojít vámi zakoupené náplně nebo se hosté ani nedozví, že nejaký instax na svatbě byl. Pokud se ale přeci jen podaří více lidem vyfotit, většinou si fotku nechají a vám ji do fotoknihy nenalepí, v tomto případě není již možné vyvolat druhou do vašeho alba.
To se vám s naší fotobudkou stát nemůže. Fotografií budete mít dostatek, svatebčané budou průběžně vyzýváni k možnosti se jít vyfotit a budou požádáni, aby vám alespoň jednu fotografii se vzkazem vlepili do fotoknihy.
To, zda se rozhodenete pro variantu instaxu, nebo fotobudky je vždy jen a jen na vašem rozhodnutí. Je určitě potřeba dobře zvážit pro a proti. Pokud se nakonec rozhodnete pro variantu isntaxu, určitě doporučujeme mít k němu obsluhu.

04

Čím fotografie tiskneme a jak dlouho tisk trvá?

Fotografie tištěné v rozměru 10x15 cm jsou klasickým formátem. Lidé jsou na těchto fotkách perfektně rozeznatelní v dostatečné kvalitě. Tisk je řešen thermosublimační tiskárnou, která podává perfektní barevné rozlišení. Samotný tisk fotografie je velmi rychlý a trvá cca 9 sekund. 

1 (808).jpg
logo_bez textu.jpg

Objednat svatební focení a fotokoutek

Pokud máte zájem o svatební focení Medium, nebo Maxi s variantou fotokoutku, tak prosím vyplňte kontaktní formulář. Děkujeme

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Zaškrtněte jaký balíček svatebního focení budete mít, nebo si přejete k fotokoutku

Pokud Vám odpověď od nás nedorazila zkontrolujte si prosím složku

SPAM ve svém e-mailu.

Děkujeme a přejeme krásný den.

bottom of page